Рятувальники й пожежники-добровольці провели чергове спільне навчання

Дата: 07.03.2024 12:10

На Волині рятувальники й пожежники-добровольці провели чергове спільне навчання ↘️
6 березня рятувальники разом з пожежниками-добровольцями Поромівської громади Володимирського району провели навчання з ліквідації пожежі у закладі освіти с. Поромів.
Під час навчань важливу увагу приділили оповіщенню добровольців за допомогою розробленої автоматизованої системи, а також відпрацюванню алгоритму взаємодії добровільних пожежних формувань з пожежно-рятувальними підрозділами.
Учасники навчань відпрацювали дії зі здійснення розташування сил і засобів, проведення розвідки, пошуку імовірних потерпілих та їх порятунку, а також ліквідації умовної пожежі.
Для персоналу й учнів ліцею співробітники ДСНС провели інструктаж з правил пожежної безпеки та дій на випадок різних надзвичайних ситуацій.