Початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації

Дата: 19.01.2024 16:27

https://rada.info/upload/users_files/04333359/63e9667be9ff174253fc166df72ebba4.pdfФото без опису

Поромівська сільська рада

повідомляє

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування магазину-складу, що розташована за межами населеного пункту с.Осмиловичі, Володимирського району Волинської області» розроблено на виконання рішення Поромівської сільської ради №27/27 від 25.08.2023р. з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами. Проект містить графічні та текстові матеріали.

Метою детального плану є уточнення планувальної структури, функціонального призначення, визначення параметрів забудови, встановлення лінії регулювання забудови, виявлення планувальних обмежень використання земельних ділянок згідно з державними будівельними та санітарними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень з врахуванням інвестиційних намірів наступного освоєння території.

Розмір ділянки прийнятий при проектуванні складає -0,3171га.

Площа   забудови-0,0734га

Площа мощення та твердого покриття -0,1553га

Площа озеленення-0,0884га

Відсоток забудови -24%

Замовник – Поромівська сільська рада.

Розробник – фіз. особа–підприємець Кондратюк Валерій Миколайович м.Нововолинськ м-н Шахтарський,40.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Поромівської сільської ради: понеділок-четвер з 8:00 до 16:45год., п'ятниця з 8:00 до 15:30год.

Відповідальний: начальник відділу з питань архітектури, містобудування, земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища Шевчук Ірина Петрівна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до  16 лютого 2024року в приміщенні сільської ради. Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації: відбудуться  29 січня 2024року о 10.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради