Поромівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів) (дизельне паливо))

Дата: 22.01.2024 14:30

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника: Поромівська сільська рада
  2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04333359
  3. Місцезнаходження замовника: 45311, Волинська область, Володимирський район, село Поромів, вулиця Центральна, будинок 1 Б.
  4. Конкретна назва предмета закупівлі: Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів) (дизельне паливо)
  5. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти».
  6. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги UA-2024-01-18-013046-a
  7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 351 234,00 грн. з ПДВ
  8. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована виходячи з фактичної потреби замовника та ринкових цін на предмет закупівлі
  1. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Дизельне паливо - 25 985 л.
  2. Місце поставки товарів або виконання робіт чи надання послуг: поставка товару здійснюється по талонах/скретч-картках або смарт-картах на АЗС м. Нововолинська Волинської області, а за необхідності на інших АЗС мережі переможця процедури закупівлі на території України.
  3. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2024 року.
  4. Розмір бюджетного призначення за кошторисом відповідає очікуваній вартості: 1 351 234,00 грн. з ПДВ.
  5. Умови оплати: Розрахунки за талони/скретч-картки або смарт-карти проводяться протягом 7 (семи) робочих днів від дати отримання Замовником документів, що підтверджують факт поставки (видаткових накладних).
  6. Джерело фінансування: Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету.
  7. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: дизельне паливо повинне відповідати ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови».