Поромівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Забезпечення продуктами харчування Риба свіжоморожена «Хек»))

Дата: 18.12.2023 10:30

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника: Поромівська сільська рада
  2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04333359
  3. Місцезнаходження замовника: 45311, Волинська область, Володимирський район, село Поромів, вулиця Центральна, будинок 1 Б.
  4. Конкретна назва предмета закупівлі: Забезпечення продуктами харчування (Риба свіжоморожена «Хек»)
  5. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені.
  6. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги UA-2023-12-08-019500-a
  7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 184 800,00 грн. з ПДВ
  8. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована виходячи з фактичної потреби замовника та ринкових цін на предмет закупівлі
  1. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг:

Найменування товару

Од. виміру

Кількість

Риба свіжоморожена "Хек"

кг

1 200,00

1. Місце поставки товарів або виконання робіт чи надання послуг: за адресами закладів освіти Поромівської ОТГ.
  2. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: з 01.01.2024 по 31.12.2024 включно.
  3. Розмір бюджетного призначення за кошторисом відповідає очікуваній вартості: 184 800,00 грн. з ПДВ.
  4. Умови оплати: Розрахунки за товар проводяться за фактом отримання товару, на умовах відстрочки платежу терміном до 10 банківських днів з дати отримання товару.
  5. Джерело фінансування: Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету.