ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (Електрична енергія)

Дата: 24.11.2023 16:00

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування замовника: Поромівська сільська рада
  2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 04333359
  3. Місцезнаходження замовника: 45311, Волинська область, Володимирський район, село Поромів, вулиця Центральна, будинок 1 Б.
  4. Конкретна назва предмета закупівлі: Електрична енергія
  5. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): код ДК 021:2015 – 09310000-5 «Електрична енергія».
  6. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги UA-2023-11-23-012945-a
  7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 962 744,00 грн. з ПДВ
  8. Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована виходячи з фактичної потреби замовника та ринкових цін на предмет закупівлі
  1. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: Електрична енергія – 450 120 кВт*год.
  2. Місце поставки товарів або виконання робіт чи надання послуг: точки споживання Поромівської ОТГ.
  3. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: з 01.01.2024 по 31.12.2024 включно.
  4. Розмір бюджетного призначення за кошторисом відповідає очікуваній вартості: 2 962 744,00 грн. з ПДВ.
  5. Умови оплати: Розрахунки за товар проводяться за фактом отримання товару, на умовах відстрочки платежу терміном до 10 банківських днів з дня підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії за відповідний розрахунковий період.
  6. Джерело фінансування: Фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету.
  7. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі: До вартості даної закупівлі не включається вартість послуг розподілу електричної енергії