100-та окрема бригади територіальної оборони просить допомогти із укомплектуванням вакансій!

Дата: 06.11.2023 09:39

100-та окрема бригади територіальної оборони (100 ОБрТрО) – кадрованого формування Сил територіальної оборони України у Волинській області,просить допомогти із укомплектуванням вакансій!

• Програмістів;

• Інженерів радіоелектроніки;

• Майстрів з ремонту побутової техніки та радіотелевізійної апаратури.

Фахівців, які вже мають певний досвід у цих сферах і легко зможуть навчитися новому і стати частиною команди.
       Підполковник 100-ї бригади Андрій Семенюк, говорячи про кандидатів, підкреслив:

«Цінуємо людей, які знають свою справу і готові вчитися. Від цього залежить багато».

Варто зазначити, що дислокація підрозділу майбутніх військовослужбовців буде у межах 30-км зони від «переднього краю». Однак і будуть виїзди на завдання. Щодо побутових умов, то приміщення, в яких працюватимуть військові, будуть максимально захищені і з належним побутовим забезпеченням.
 Заробітна плата військовослужбовців в середньому – від 50 000 грн. Є відпустка 30 днів на рік, яку можна розділити на дві або три рівні частини.
       Окрім того, розпочинається укомплектування ремонтної роти. Там будуть лагодити автомобілі і працюватимуть безпосередньо в тилу – без виїзду в зону бойових дій. Тут допустимий віковий діапазон добровольців і за п’ятдесят років. Однак в обох випадках – це несення служби в Збройних силах України за контрактом, або мобілізацією – залежить від конкретної особи.

Для того, аби дізнатися більш детальну інформацію щодо конкретної вакансії, телефонуйте: 0680631933 (WhatsApp)

Центр Тро штаб: 099 362 3000

093 193 3673
 Також працює гаряча лінія Волинського ОЦЗ:

066 353 74 95;   068 063 42 15.