Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць та сіл Поромівської сільської ради

Дата: 11.07.2023 09:49

Поромівська сільська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій  щодо перейменування вулиць Поромівської сільської ради, а саме:

- вулиці Інтернаціональна в с. Бортнів Володимирського району Волинської області;

- вулиці 8-го Березня в с. Будятичі Володимирського району Волинської області;

- вулиці Колгоспна в с. Стара Лішня Володимирського району Волинської області;

щодо перейменування сіл Поромівської сільської ради, а саме:

- село Петрове Володимирського району Волинської області;

- село Шахтарське Володимирського району Волинської області.

Громадське обговорення проводиться Поромівською сільською радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному сайті Поромівської територіальної громади письмо за адресою: вул. Центральна, 1Б, с. Поромів, Володимирський район, Волинська область, 45311 на електронну пошту сільської ради: porom-rada@ukr.net,  або за телефоном: (03344) 96740.

Під час перейменування, враховуватимуть думки і побажання мешканців, які там живуть. Свої пропозиції жителі громади зможуть висловити під час громадських обговорень, які триватимуть один місяць.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Поромівської сільської ради в строк до  11 серпня 2023 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)