01 березня 2023 року скликання двадцять третьої чергової сесії восьмого скликання

Дата: 20.02.2023 16:44

ПОРОМІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 лютого  2023 року                           с. Поромів                                             №21

Про скликання двадцять третьої чергової сесії

сільської ради восьмого скликання

У відповідності до п. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять третю чергову сесію Поромівської сільської ради восьмого скликання:

01 березня 2023 року о 10.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження порядку денного двадцять третьої чергової сесії Поромівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про звіт сільського голови Поромівської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  3. Про звіт про виконання бюджету Поромівської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  4. Про звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Поромівської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  5. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 6 прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Поромівської сільської територіальної громади  у 2023 році.
  6. Про ініціювання передачі майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Іваничівського центру первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Поромівської сільської ради.
  7. Про розпорядження сільського голови видані в міжсесійний період.
  8. Про ліквідацію громадського формування «Кордон-222» - по охороні державного кордону Поромівської сільської територіальної громади.
  9. Про надання допомоги на лікування.
  10. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 21.12.2022 року № 22/21 «Про бюджет Поромівської сільської територіальної громади на 2023 рік (0351400000)».
  11. Про створення місцевої пожежної охорони Поромівської сільської територіальної громади.
  12.  Про внесення змін в структуру та чисельність Поромівської сільської ради та виконавчого комітету Поромівської сільської ради затвердженої рішенням сільської ради №9/7 від 22 вересня 2021 року.
  13. Про розгляд заяв.
  14. Про різне.

Сільський голова                                                                             Олег САВЧУК