Оновлений бібліотечний фонд Поромівської громади

Дата: 20.12.2022 09:07

Один з гарних способів провести дозвілля – почитати книгу. У ній можна знайти багато цікавого та пізнавального, помандрувати у світ казкових історій і відчути драйв реальних подій.

Завдячуючи меценату Ignacy Dembinski – представнику фонду FUNDACJA TRZY TRĄBY бібліотеки Поромівської громади поповнились сучасними друкованими виданнями.

Загалом у публічні книгозбірні, бібліотеки ліцеїв та закладів дошкільної освіти пан Ignacy Dembinski передав близько 300 книг Видавництва Старого Лева.

Запрошуємо читачів знайомитися з літературними новинками та щиро дякуємо благодійникам за цікаву та корисну допомогу.