Конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів

Дата: 15.09.2022 08:59

Виконавчий комітет Поромівської  сільської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Поромівської сільської ради.

1)    Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – виконавчий комітет Поромівської сільської ради, 45311, Волинська область, Володимирський район, село Поромів,  вул. Центральна,1б,,

2)    Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Поромівської сільської ради 34 від 31 серпня 2022 року.

3)    Місце і час проведення конкурсу – 45311, Волинська область, Володимирський район, село Поромів,  вул. Центральна, .

У разі якщо день проведення конкурсу збігається з вихідним днем, день проведення конкурсу переноситься на наступний після святкового або неробочого.

4)    Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – головний спеціаліст-юрисконсульт Поромівської сільської ради Редько Анна Романівна, телефон – 380 97 703 2136

5)    Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу – наявність матеріально- технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6)    Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія приватної житлової забудови, орієнтовною площею «___» га.в межах  Поромівської територіальної громади.

середня відстань до об'єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження – при планово-подвірному вивезенню побутових відходів середній кілометраж становить «___» км.

7) Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

•    – приватні будинки розміщені на всій території громади частково з централізованим водопостачанням, частково – без водовідведення;

•    – суб’єкти господарювання;

•    – бюджетні установи

– багатоквартирні будинки з централізованим водопостачанням та водовідведенням.

•    Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.