Розпорядження про скликання чергової сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 02.08.2022 08:12

ПОРОМІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02 серпня 2022 року                           с. Поромів                                               №83

Про скликання позачергової сесії

сільської ради восьмого скликання

У відповідності до п. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову сесію Поромівської сільської ради восьмого скликання:

05 серпня 2022 року о 10.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради. На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження порядку денного вісімнадцятої позачергової сесії Поромівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про надання матеріальної допомоги для придбання шкільної форми дітям сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування.
  3. Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку.
  4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2021 року №12/16 «Про бюджет Поромівської сільської територіальної громади на 2022 рік (03514000000)».
  5. Про розгляд заяв.
  6. Про різне.

Сільський голова                                                                                 Олег САВЧУК