Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Дата: 29.04.2022 09:58

Мінреінтеграції відповідно до Положення про Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 р. № 376, реалізує заходи, спрямовані на зменшення ризиків для життя та здоров’я населення від мін та вибухонебезпечних предметів, у тому числі шляхом розроблення, виготовлення та розповсюдження інформаційних матеріалів для інформування населення різних вікових категорій та соціального статусу про мінну небезпеку, зокрема у вигляді інформаційних повідомлень з відповідною тематикою. Зважаючи на критичне соціальне значення порушеного питання та необхідність попередження випадків травмування цивільного населення через небезпечне поводження з вибухонебезпечними предметами. Детальніше за посиланням: