ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ   UA-2022-02-14-006576-b

Дата: 18.02.2022 15:00

UA-2022-02-14-006576-b

Найменування замовника: Поромівська сільська рада

Найменування предмета закупівлі: Дизельне паливо, бензин марки А-92

Код національного класифікатора України ДК 021:2015: ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і     дистиляти

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Якість товару,  запропонованого Учасником повинна відповідати чинним вимогам ДСТУ, ГОСТ,  технічним умовам та іншим нормативним актам чинного законодавства.

Дизельне паливо  повинно відповідати  вимогам  ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» та/або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. №927).

Бензин марки А-92  повинен відповідати  вимогам  ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні  Євро. Технічні умови» та/або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 р. №927).

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість визначена за результатами проведення моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, в електронній системі закупівель «Prozorro» тощо та складає: 649 024, 00 грн з ПДВ. Очікуваний обсяг  закупівлі складає:

Дизельне паливо-18111 літрів

Бензин А-92 – 2171 літрів

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: визначено  відповідно до розрахунків очікуваної вартості Дизельне паливо, бензин марки А-92  на  2022 рік.  Придбання даного товару передбачено за рахунок коштів місцевого бюджету.