Робоча зустріч представників управління Агропромислового комплексу з мешканцями громади

Дата: 09.02.2022 08:32

Сьогодні у сесійній залі Поромівської громади відбулась робоча зустріч представників управління Агропромислового комплексу з мешканцями громади, які мають або планують створити фермерське господарство.

Фахівці проінформували про державні програми підтримки агроформувань, створення і розвиток сімейних фермерських господарств та законодавчих ініціатив в АПК.

Юрій Горбенко керівник аграрного управління Волині наголосив, що держава надає пріоритет у підтримці малих форм господарювання на селі. Зокрема, проінформував присутніх про напрямки фінансової підтримки галузей АПК з державного та обласного бюджетів на 2022 рік.

Голова громади висловив сподівання, що зустріч стала корисним орієнтиром для місцевих аграріїв та дасть поштовх до формування нових фермерських господарств.