Про скликання чергової сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 08.02.2022 14:01

ПОРОМІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ                                                                                                      ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08 лютого 2022 року                                  с. Поромів                                           №22

Про скликання чергової сесії

сільської ради восьмого скликання

У відповідності до п. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сесію Поромівської сільської ради восьмого скликання:

16 лютого 2022 року о 10.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради. На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження порядку денного чотирнадцятої чергової сесії Поромівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про звіт сільського голови про виконання Програми економічного і соціального розвитку за 2021 рік.
  3. Про звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчим комітетом Поромівської сільської ради за 2021 рік.
  4. Про стан виконання бюджету Поромівської територіальної громади за                       2021 рік.
  5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2021 року №12/16 «Про бюджет Поромівської сільської територіальної громади на 2022 рік (03514000000)».
  6. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 6 прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Поромівської сільської ради на 2022 рік.
  7. Про внесення змін і доповнень до Програми Цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Поромівської сільської ради на 2021-2022 роки.
  8. Про розпорядження сільського голови видані в міжсесійний період.
  9. Про розгляд заяв.

10. Про різне.

Сільський голова                                                                                 Олег САВЧУК