Про скликання позачергової сесії сільської ради восьмого скликання

Дата: 24.01.2022 16:34

ПОРОМІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ                                                                                                             ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 січня  2022 року                                    с. Поромів                                           №12

Про скликання позачергової сесії

сільської ради восьмого скликання

У відповідності до п. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову сесію Поромівської сільської ради восьмого скликання:

27 січня 2022 року о 10.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради. На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження порядку денного тринадцятої позачергової сесії Поромівської сільської ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження на посаду заступника голови Поромівської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів та умови оплати праці.
  3. Про розгляд заяв.
  4. Про різне.

Сільський голова                                                                                 Олег САВЧУК