Рятувальники розповідають дітям як уникнути зимових небезпек

Дата: 21.01.2022 08:55

20 січня 2022 року співробітники Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області спільно з поліцейським офіцером    Поромівської громади  завітали до учнів Поромівського ліцею, Поромівської СГ, с.Поромів та Бужанківського ліцею імені Миколи Корзонюка, Поромівської СГ, с.Бужанка.

Фахівці Служби порятунку розповіли ліцеїстам про кількість, наслідки та основні причини виникнення пожеж, які сталися на території області, а також провели роз’яснювальні бесіди щодо вимог пожежної безпеки у побуті, нагадали заходи безпеки під час перебування біля водойм в зимовий час. Окремо рятувальники зупинилися на алгоритмі дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів та наголосили, що пустощі з піротехнічними виробами можуть призвести до невиправних наслідків.

Для кращого засвоєння почутого підростаючому поколінню надзвичайники вручили календарики із номером телефоном «101».