Громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації

Дата: 20.01.2022 11:03

Поромівська сільська рада

повідомляє

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки  для обслуговування будівлі котельні, яка знаходиться за межами населених пунктів Поромівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області»

«Детальний план території земельної ділянки  для обслуговування будівлі котельні, яка знаходиться за межами населеного пункту с.Будятичі Поромівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» (заявник-Ліщук Валерій Федорович), розроблено на виконання розпорядження Іваничівської РДА від 06.07.2020року №133 згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Проєкт містить графічні та текстові матеріали. Проєктною документацією передбачається про відведення меж земельної ділянки для обслуговування будівлі котельні (землі громадської забудови). Проєктом розглядається земельна ділянка площею 0,1287га.

Основні техніко-економічні показники об'єкта:

Територія ділянки проектування: 0,1287га

В тому числі:

Площа забудови: 0,0420га

Площа мощення: 0,0732га

Площа озеленення: 0,0135га

Замовник – Іваничівська райдержадміністрація.

Розробник – фіз. особа–підприємець Гривнак Леся Володимирівна.

З матеріалами проєкту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Поромівської сільської ради: понеділок-п'ятниця з 8.00 до 16.45год.

Відповідальний: начальник відділу з питань архітектури, містобудування, земельних ресурсів та комунальної власності і охорони природного середовища Шевчук Ірина Петрівна.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 18 лютого 2022року в приміщенні сільської ради. Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські обговорення з презентацією проекту містобудівної документації: відбудуться  01 лютого 2022року о 15.00 год. в приміщенні Поромівської сільської ради