Попередження про пориви вітру та прогноз погоди на 20.01.2022

Дата: 19.01.2022 15:09

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

(Волинський ЦГМ)

вул. Грибоєдова, 6,  м. Луцьк, 43005, тел./факс (0332) 24-82-22; тел. 24-89-37

Е-mail: pgdluck@meteo.gov.ua, buhluck@ meteo.gov.ua                Код  ЄДРПОУ 20129181

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

20 січня  По області та в Луцьку очікуються пориви південно-західного вітру 15-20 м/с,

на дорогах місцями ожеледиця.  (Рівень небезпечності – І, жовтий)

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

20 січня:

Луцьк Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг. Видимість 2-4 км. Вітер південно-західний, 7-12  м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-4? морозу, вдень 0-2? тепла.

Область Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг. Місцями ожеледиця. Видимість 2-4 км.Вітер південно-західний, 7-12  м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6? морозу, вдень від 2? морозу до 3? тепла.

________________________________________________________________Дригонюк С.С.

21 січня Хмарно з проясненнями.  Невеликий сніг.  На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, вдень  пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6? морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

22 січня Хмарно з проясненнями. Часом сніг, слабка хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6? морозу, вдень 0-5? морозу.

23 січня Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий сніг. Вдень без істотних опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8?  морозу, вдень 1-6? морозу.

24 січня Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північний, 3-8 м/с. Температура вночі 4-9° морозу, вдень 1-6? морозу.

__________________________________________________________Волинський ЦГМ