У Бужанківському сільському Будинку культури почав діяти вокально-інструментальний гурт

Дата: 16.01.2021 13:55

Календарно – обрядові пісні в українській фольклорній спадщині належить до найдавніших. Так з настанням Різдвяного циклу свят вже по Святій Вечері українці починали ходити по хатах та співати величальні пісні – колядки та щедрівки, віншуючи господарям осель щастя, злагоди й достатку.

Одну з таких колядок «Добрий вечір тобі, пане господарю» виконав вокально-інструментальний гурт, що віднедавна розпочав діяти у Бужанківському сільському Будинку культури. До створення відео долучилися Анастасія Гордієнко, Руслан Гордієнко, Юрій Шулякевич, Роман Франчук та Роман Дзьоба, а відзняв та змонтував Андрій Мілешко.

Всіх жителів Поромівської ТГ вітаємо зі світлим святом Різдва Христового. Нехай це чарівне свято наповнить все навколо різдвяним теплом і сімейним затишком! Миру вашій родині і щастя кожному!